ГлавнаяКонтактыКарта сайта
ЕПОС
О компанииКомпьютерная криминалистикаВосстановление информацииЗащита информацииПроизводство и ITСервисНаши разработки

Расследование инцидентов, компьютерная криминалистика, информационная безопасность

Книжная серия Взгляд на жесткий диск изнутри
 Новости


Вернуться к списку новостей

Компанія «ЕПОС» прийняла участь у нараді-семінарі по темі: «Створення і атестація комплексних систем захисту інформації на підприємствах і в установах паливно-енергетичного комплексу України».

22 квітня 2009р. за підтримки, Державної Служби Спеціального Зв'язку та Захисту Інформації України, Національної Комісії Регулювання Електроенергетики України та Інституту Проблем Моделювання в Енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, було проведено нараду-семінар по темі: «Створення і атестація комплексних систем захисту інформації на підприємствах і в установах паливно-енергетичного комплексу України».

Компанію «ЕПОС» на семінарі представив генеральний директор, к.т.н. Коженевський Сергій Романович з доповіддю «Відновлення інформації після катастроф – послуги та ризики».

ПОРЯДОК ДЕННИЙ НАРАДИ-СЕМІНАРУ.


11:00 – 12:00  Відкриття наради, вступне слово


Давиденко Анатолій Миколайович (Інститут проблем моделювання в енергетиці НАН України, заступник директора з наукової роботи).

ДОПОВІДІ:

  1. Трутнєв Микола Васильович (Державна служба спецзв'язку і захисту інформації України, директор департаменту). «Нормативно-правове регулювання питань захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах на підприємствах і в організаціях України: створення і атестація КСЗІ».

  2. Попович Владислав Іванович (НКРЕ України, начальник управління). «Актуальні питання захисту інформації на підприємствах і в організаціях ПЕК України».

  3. Пшеничний Богдан Олегович (Українське бюро кредитних історій, директор). «Власний досвід створення КСЗІ. Напрямки і перспективи співробітництва з постачальниками енергоресурсів».

  4. Коженевський Сергій Романович (ТОВ «ЕПОС», к.т.н. генеральний директор). «Відновлення інформації після катастроф – послуги та ризики».

  5. Бондаренко С., Крилов Е., Білань Ю., Торченко А. (ТОВ «Іновейт). «Обгрунтування фінансування щодо створення КСЗІ».


12:30 – 12:45 Перерва


12:45 – 14:00 Продовження роботи наради


ДОПОВІДІ:

  1. Корнейко Олександр Васильович (Державна служба спецзв'язку і захисту інформації України, заступник начальника Інституту спецзв'язку і захисту інформації). «Підготовка і перепідготовка кадрів з інформаційної безпеки в системі Державної служби спецзв'язку і захисту інформації  України».

  2. Бакалінський Олександр Олегович (Інститут спецзв'язку і захисту інформації). «Проблема визначення категорії «інформація, що є власністю держави» при організації  системи менеджменту інформаційної безпеки».

  3. Безштанько Віталій Михайлович (Інститут спецзв'язку і захисту інформації). «Ризик інформаційної безпеки – міжнародні практики».

  4. Мохор Володимир Володимирович, Богданов Олександр Михайлович (Інститут проблем моделювання в енергетиці НАН України, Інститут спецзв'язку і захисту інформації ДССЗІ). «Інтеграція послуг і рішень зі створення КСЗІ для підприємств і організацій ПЕК».


ЗАКРИТТЯ НАРАДИ.


Підсумок роботи наради: нарада була проведена активно, вона підтвердила актуальність рішення задач захисту інформації на сучасному етапі комп'ютеризації в Україні.


Опубликовано 24.04.2009

Популярные услуги ЕПОС:


Поделиться информацией